Usługi

1. Jakość HD

HD zawiera do 5 razy więcej pikseli, niż zwyczajne video DVD. Do prawidłowego odbioru potrzebne jest stałe połączenie internetowe szybsze niż 15 Mb/s.

2. TV online

Telewizja dostępna we wszystkich krajach świata – jedyne, czego potrzebujesz, to stałe połączenie internetowe. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby nasi klienci mogli oglądać TV w trybie online (IPTV).

3. TV archiwum

Oglądaj programy i filmy kiedy chcesz. TV dopasuje się do Twojej strefy czasowej i Twojego trybu życia. Sam możesz zdecydować, kiedy i co chcesz oglądać

4. Biblioteka wideo

Nasza kolekcja filmów i seriali polskich i polskojęzycznych liczy ponad 5000 pozycji! Posiadamy nowoczesny filtr, dzięki któremu możesz dostosować się do swojego nastroju i preferencji. Możesz katalogować filmy według gatunków.

5. Multiroom

Podłącz telewizję do trzech odbiorników jednocześnie. Oglądaj różne kanały w różnych pokojach bez ograniczeń.

6. Multiscreen (obraz wielospektralny)

7. Program TV

Zaplanuj wcześniej, jakie programy i filmy chcesz obejrzeć. Oglądaj tylko to, co Cię interesuje w dowolnym czasie i dowolnym miejscu.

8. Kontrola rodzicielska

Kontroluj dostęp do programów dla dorosłych. Ogranicz dostęp do programów i filmów za pomocą hasła - blokady rodzicielskiej.

Wypróbuj PlanetaPL.TV za darmo przez 3 dni !

Założenie konta zajmuje tylko 3 minuty!

Uzyskaj bezpłatny dostęp do swoich ulubionych filmów i programów telewizyjnych w języku polskim!

Radość gwarantowana!

Jak uzyskać dostęp próbny?

1. Zarejestruj się na stronie PlanetaPL.TV.

2. Twoje hasło i login zostaną wysłane na podany adres e-mail.

3. Włącz PlanetaPL.TV i oglądaj ile chcesz!

Nadal masz pytania?

Zadzwoń: +177 3312 42 58. Jeśli wszyscy nasi operatorzy są zajęci, spróbuj trochę później lub napisz swoje pytanie na adres: info@planetapl.tv. Wypróbuj 3 dni za darmo.

Spróbuj 3 dni za darmo

[