Pomoc

Na ekranie telewizora

Przejrzyj instrukcję

Na komputerze

Przejrzyj instrukcję

Na urządzeniach mobilnych

Przejrzyj instrukcję

white

Czym jest serwis Planeta.TV?

 PlanetaPL.TV to innowacyjny polski serwis telewizyjny, który jest pionierem w branży telewizji cyfrowej. Oferujemy Państwu ponad 100 najbardziej popularnych kanałów o jakości cyfrowej w każdym miejscu na świecie! Dzięki naszej witrynie mają szansę Państwo oglądać ulubione kanały telewizyjne i pozycje na żądanie. Z usługi można korzystać poprzez komputer, laptop, tablet czy telefon. Dzięki niej zakończysz odwieczną walkę o pilota.

Jaki jest zasięg działania?

Oferowana przez naszą firmę usługa działa w każdym zakątku świata, które ma dostęp do szybkiego Internetu.

Jak korzystać z serwisu PlanetaPL.TV?

 Oglądanie programów i filmów odbywa się dokładnie w taki sam sposób jak w zwykłym telewizorze, przy pomocy pilota oraz dekodera (odbiornika). Wystarczy tylko podłączyć odbiornik do telewizora i routera lub modemu.

Jakie kanały posiadamy?

Już nie przegapisz ulubionych filmów i seriali. W PlanetaPL.TV mają Państwo obecnie dostęp do ponad 100 kanałów o różnym profilu tematycznym (na przykład: informacyjne, sportowe, filmowe, muzyczne, rozrywkowe, czy również kanały dla dzieci i dla dorosłych), które możesz oglądać online, na żywo. Wybierz swój ulubiony kanał spośród tych prezentowanych rozpocznij jego oglądanie – natychmiast, za jednym dotknięciem!

Ile to kosztuje?

Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu możliwość płatności na rozmaite sposoby – miesięczne i roczne dla  każdego z pakietów. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić swój obecny pakiet na inny.

Jak rozpocząć korzystanie z serwisu PlanetaPL.TV?

Zaplać za usługę1

Zaplać za usługę

W pierwszej kolejności wybierz najwygodniejszą da siebie formę płatności w celu dokonania zakupu online. Po udanej transakcji, na podany w procesie rejestracji e-mail otrzymasz login i hasło, które umożliwią Ci dostęp do naszego serwisu.

Kup dekoder2

Kup dekoder

Jeśli chcesz oglądać polskie kanały i filmy na telewizorze, koniecznie musisz kupić dekoder (odtwarzacz, odbiornik). Możesz otrzymać dekoder z abonamentem bądź osobno.

Odbierz dekoder na poczcie3

Odbierz dekoder na poczcie

Złożone zamówienie, zostanie starannie zapakowane, załadowane, a następnie wysłane na podany przez Państwa adres. Przybliżony czas przesyłki to tylko 2-5 dni roboczych.

Podłącz dekoder do telewizora4

Podłącz dekoder do telewizora

Gdy już otrzymasz swój dekoder, podłącz go, korzystając z podanej niżej instrukcji. 1. Podłącz urządzenie do telewizora, wybierając odpowiednie wejście. 2. Podłącz dekoder do routera albo modemu przy pomocy kabla CAT5. Włącz dekoder do prądu, a następnie go uruchom.

Ciesz się polskimi kanalami z PlanetaPL.TV5

Ciesz się polskimi kanalami z PlanetaPL.TV

Możesz oglądać polską telewizję bez limitu!

Wypróbuj PlanetaPL.TV przez 3 dni za darmo!

Założenie konta trwa tylko 3 minuty!

Włącz bezpłatny dostęp do ulubionych filmów i programów telewizyjnych w ojczystym jezyku!

Radość jest gwarantowana!

Jak uzyskać dostęp próbny?

  1. Dołącz lub załoguj się na PlanetaPL.TV.
  2. Uzyskaj login i hasło na swój e-mail
  3. Włącz Planeta.TV i oglądaj telewizję ile chcesz!

Nadal masz pytania?

Zadzwoń nam na numer (+177) 33-124-776 lub (+4)88-2888-1048. Jeśli wszyscy nasi operatory są zajeci, zadzwoń do nas trochę później.

Próbował 3 dni za darmo