Pomoc

Na ekranie telewizora

Przejrzyj instrukcję

Na komputerze

Przejrzyj instrukcję

Na urządzeniach mobilnych

Przejrzyj instrukcję

Czym jest serwis PlanetaPL.TV?

PlanetaPL.TV (która jest własnością i jest zarządzana przez Planeta Media Inc., spółkę utworzoną zgodnie z prawem stanu Floryda, z zarejestrowanym adresem 3300 NE 191 ST APT 1715, Aventura, FL 33180) to innowacyjny polski serwis, który jest pionierem w branży telewizji cyfrowej. Oferujemy ponad 150 najbardziej popularnych kanałów telewizyjnych. Z usługi można korzystać na komputerze, laptopie, tablecie oraz smartfonie.

Gdzie jest dostępna usługa?

Oferowana przez naszą firmę usługa dostępna jest w każdym zakątku świata: w UK, USA, Niemczech, Norwegii, Holandii... Za umowy szybkiego dostępu do internetu.

Jak korzystać z serwisu PlanetaPL.TV?

Oglądanie programów i filmów odbywa się w taki sam sposób, jak na zwykłym telewizorze – przy pomocy pilota i dekodera (odbiornika). Wystarczy podłączyć odbiornik do telewizora i routera lub modemu.

Jakie kanały są dostępne?

Nie przegapisz już ulubionych filmów i seriali. W PlanetaPL.TV masz dostęp do ponad 150 kanałów na żywo, o różnej tematyce: informacyjnej, sportowej, filmowej, muzycznej, rozrywkowej, specjalne kanały dla dzieci oraz dorosłych.

Jaka jest oferta cenowa?

Oferujemy kilku opcji – abonamenty od miesiąca do roku dla każdego pakietu. W dowolnym momencie możesz zmienić obecny pakiet na inny.

Jak korzystać z serwisu PlanetaPL.TV

Dokonaj zakupu1

Dokonaj zakupu

Wybierz najwygodniejszy dla Ciebie sposób zapłaty i dokonaj zakupu online. Po udanej transakcji, na podany podczas rejestracji adres e-mail, zostanie wysłana wiadomość z Twoim loginem i hasłem.
Kup Dekoder2

Kup Dekoder

Kup dekoder, aby móc oglądać polskie kanały i filmy na telewizorze. Możesz go kupić w zestawie z abonamentem lub osobno.
Odbierz dekoder na poczcie3

Odbierz dekoder na poczcie

Twoje zamówienie zostanie starannie zapakowane a następnie wysłane na podany adres pocztowy. Średni czas dostawy to 14 dni roboczych.
Podłącz dekoder do telewizora4

Podłącz dekoder do telewizora

Po otrzymaniu dekodera skorzystaj z poniższej instrukcji: 1. Podłącz dekoder do telewizora przez odpowiednie wejście. 2. Podłącz dekoder do routera lub modemu przez kabel CAT5. 3. Podłącz dekoder do sieci elektrycznej, a następnie uruchom go.
Ciesz się polskimi kanałami z PlanetaPL.TV5

Ciesz się polskimi kanałami z PlanetaPL.TV

Oglądaj polską telewizję bez limitu!

Wypróbuj PlanetaPL.TV za darmo przez 3 dni !

Założenie konta zajmuje tylko 3 minuty!

Uzyskaj bezpłatny dostęp do swoich ulubionych filmów i programów telewizyjnych w języku polskim!

Radość gwarantowana!

Jak uzyskać dostęp próbny?

1. Zarejestruj się na stronie PlanetaPL.TV.

2. Twoje hasło i login zostaną wysłane na podany adres e-mail.

3. Włącz PlanetaPL.TV i oglądaj ile chcesz!

Nadal masz pytania?

Zadzwoń: +177 3312 42 58. Jeśli wszyscy nasi operatorzy są zajęci, spróbuj trochę później lub napisz swoje pytanie na adres: info@planetapl.tv. Wypróbuj 3 dni za darmo.

Spróbuj 3 dni za darmo